Zájezd do termálů Dunajská Streda

Dne 23. 5. jsme navštívili termální lázně v Dunajské Stredě. Zde jsou čtyři vnitřní a šest venkovních bazénů s termální minerální léčivou vodou. Minerální voda má velmi dobré účinky na pohybové ústrojí. Nechybí ani plavecký bazén vnitřní, tak i venkovní. Spousta vodních atrakcí, různé trysky. Také tobogány. Nechyběl bázenek s perličkovými tryskami. Při naší návštěvě nebyl ještě v provozu, k naší velké lítosti, Kneippův chodníček, ve kterém se střídá horká voda se studenou a chodí se po kamínkách, které prokrvují chodidla, zlepšuje se imunita. Nechybí spousta stánků s občerstvením - langoše, pagáčky, káva, pivo. Chodník lemují nádherně rozkvetlé, vonící růže, které jsme obdivovali. Svítilo nám i sluníčko, takže jsme přijeli i opálení. Krásně prožitý den.

Hlavní navigace:

Pro tento rok zatím nechystáme žádné akce, vyčkáváme.

Přeji Vám hodně zdraví, pokory, vzájemné ohleduplnosti, trpělivosti, energie k překonání této nelehké doby. Moc mne, stejně jako Vám, chybí osobní setkávání při našich akcích.

Dodržujte, prosím, všechna vládní nařízení. Jde o naše zdraví, zdraví našich blízkých. Buďte na sebe opatrní.

 

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.