Setkání seniorů tří měst

Na základě memoranda o vzájemné podpoře a spolupráci Město Hustopeče uspořádalo setkání seniorů ze tří měst - Benátky nad Jizerou, Modra a Hustopeče. Senioři z partnerských měst měli program po obědě - návštěva preparátorské dílny v Šakvicích, projížďku kolem Mušovských jezer. Večer pak bylo společné setkání i se seniory z Hustopečí. Na tomto večerní programu vystoupili i představitelé jednotlivých měst. Následovala volná zábava. Při sklence dobrého vína jsme zavzpomínali na seniorský tábor, zazpívali jsme si i zatančili. Na druhý den byl připraven pro hosty program - návštěva Benediktinského opatství v Rajhradě, návštěva unikátního památníku písemnictví.

Příští rok budou organizátoři z města Modre. Již teď se těšíme na společné setkání.

Hlavní navigace:

Pro tento rok zatím nechystáme žádné akce, vyčkáváme.

Přeji Vám hodně zdraví, pokory, vzájemné ohleduplnosti, trpělivosti, energie k překonání této nelehké doby. Moc mne, stejně jako Vám, chybí osobní setkávání při našich akcích.

Dodržujte, prosím, všechna vládní nařízení. Jde o naše zdraví, zdraví našich blízkých. Buďte na sebe opatrní.

 

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.