Mošoň, termály Maďarsko

Dne 19. 6. nás uvítaly termální lázně Mošoň v Maďarsku. Naše oblíbené relaxační lázně. Hned při příjezdu nás nemile překvapilo zvýšené vstupné. Ani po různých přesvědčovacích akcích se nám nepodařilo toto vstupné snížit. Náladu nám to ovšem nepokazilo, čekalo nás několik bazénů venkovních i vnitřních s různě teplou vodou, s různými vodními tryskami a chrliči. V lázních nebylo mnoho účastníků, tak jsme si užívali poloprázdné bazény. Procvičili jsme ztuhlé klouby. Někteří uplavali i několik bazénů, v plaveckém bazénu. K tomu všemu krásně svítilo slunce, takže jsme se i opálili. Nechybělo občerstvení v podobě nějaké maďarské speciality, nebo alespoň zmrzliny, nebo kávičky. Ještě jedna nepříjemnost se nám stala, jedna naše účastnice ztratila peněženku, na štěstí  "jen s penězi", doklady tam neměla. Vrátili jsme se domů příjemně unaveni, ale spokojeni.

Hlavní navigace:

Pro tento rok zatím nechystáme žádné akce, vyčkáváme.

Přeji Vám hodně zdraví, pokory, vzájemné ohleduplnosti, trpělivosti, energie k překonání této nelehké doby. Moc mne, stejně jako Vám, chybí osobní setkávání při našich akcích.

Dodržujte, prosím, všechna vládní nařízení. Jde o naše zdraví, zdraví našich blízkých. Buďte na sebe opatrní.

 

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.