Otevření nových prostor Girasole

Dne 20. 10. na poliklinice v Hustopečích byly otevřeny a požehnány nové prostory Girasole z. s. V těchto prostorách bude provozován Domácí hospic sv. Rocha, poradna pro pečující osoby a dispečink Tísňové péče. Na úvod přivítal ředitel Girasole p. Mgr. Prchal, krátce seznámil s činností tohoto spolku, který vznikl z iniciativy studentů, jeho činnost se neustále rozrůstá. Krátce vystoupila starostka p. Potměšilová, poslanec Poslanecké sněmovny Josef Uhlík.  Byla možnost si prohlédnout vybavení hospice a pomůcek pro pečující, fungování tísňové péče. Změřit krevní tlak i výši cukru v krvi.

Nelze nic jiného, než přát tomuto zařízení spokojené klienty, fungující poradnu pro pečující. Tato služba je velmi nutná, když chceme, aby naši blízcí dožili ve svém domově, uprostřed svých rodin. Ať se daří.

Hlavní navigace:

Dne 29. 11. 2021 Městské divadlo Brno muzikál Jane Eyrová.

 

7. 11. 2021 divadlo Boleradice Pohádka máje.

Potvrzení o očkování nutno vzít sebou na obě představení a respirátor.

 

Přeji Vám hodně zdraví, pokory, vzájemné ohleduplnosti, trpělivosti, energie k překonání této nelehké doby. Moc mne, stejně jako Vám, chybí osobní setkávání při našich akcích.

Dodržujte, prosím, všechna vládní nařízení. Jde o naše zdraví, zdraví našich blízkých. Buďte na sebe opatrní.

 

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.