Divadlo Bolka Polívky "Shirley Valentine"

Dne 12. 10. jsme jeli do Divadla Bolka Polívky na představení "Shirley Valentine". Je to úsměvný příběh ženy, kterou už rodina "nepotřebuje". Odjede s kamarádkou na dovolenou do Řecka. Tam začíná nový život, nové dobrodružství, všechno to, co už považovala za ztracené. One woman show - Simona Stašová nejméně v deseti rolích. Ztvárňuje nejen Shirley, ale zároveň všechny postavy jejího světa. Skvěle napsané monodrama, kde exceluje Simona Stašová svým projevem, grimasy, celých 140 minut baví diváky. Hra je určena nejen ženám středního věku, které pomalu ztrácejí životní elán, ale všem divákům, kteří mají rádi dobrou zábavu. Na závěr diváci poděkovali herečce potleskem ve stoje.

Hlavní navigace:

Dne 29. 11. 2021 Městské divadlo Brno muzikál Jane Eyrová.

 

7. 11. 2021 divadlo Boleradice Pohádka máje.

Potvrzení o očkování nutno vzít sebou na obě představení a respirátor.

 

Přeji Vám hodně zdraví, pokory, vzájemné ohleduplnosti, trpělivosti, energie k překonání této nelehké doby. Moc mne, stejně jako Vám, chybí osobní setkávání při našich akcích.

Dodržujte, prosím, všechna vládní nařízení. Jde o naše zdraví, zdraví našich blízkých. Buďte na sebe opatrní.

 

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.