Flora Olomouc

Dne 21. dubna jsme jeli na výstavu Flora Olomouc. Dny předcházející tomuto datu byly velmi chladné, déšť se sněhem a prudký vítr. Měli jsme velké obavy, jak to bude v pátek, v den naší návštěvy výstaviště. Počasí se naštěstí umoudřilo, dokonce se i ukázalo sluníčko. Výstava je v rozsáhlém parku. Hlavní expozice v pavilonu A odhalí Tajemnou tvář světa. Výstava je doplněna vyhledávanými trhy s pestrou nabídkou květin, rostlinného materiálu, zahradnických pomůcek a hobby potřeb. Na výstavišti byl i bohatý program - Květiny našich babiček - zahradní poradna s Vlastíkem Šindelářem. Povídání o víně - vinařství Bartoník - pozvánka do Mikulova. Novinky z receptáře - rozhovor s šéfredaktorem časopisu Janem Lodlem a další. Někteří naši účastníci stihli kromě výstavy i prohlídku města a hlavně orloj. Účastníci byli spokojeni, nakoupili si květiny a hlavně se potěšili pohledem na krásné aranžmá květin.

Hlavní navigace:

Dne 29. 11. 2021 Městské divadlo Brno muzikál Jane Eyrová.

 

7. 11. 2021 divadlo Boleradice Pohádka máje.

Potvrzení o očkování nutno vzít sebou na obě představení a respirátor.

 

Přeji Vám hodně zdraví, pokory, vzájemné ohleduplnosti, trpělivosti, energie k překonání této nelehké doby. Moc mne, stejně jako Vám, chybí osobní setkávání při našich akcích.

Dodržujte, prosím, všechna vládní nařízení. Jde o naše zdraví, zdraví našich blízkých. Buďte na sebe opatrní.

 

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.