Termální lázně Mošoň Maďarsko

Dne 13.6.2011 jsme navštívili termální lázně Mošoň Maďarsko

Lázně se nacházejí v blízkosti centra města. Byli jsme překvapeni, na jak rozsáhlém místě jsou bazény umístněny. Jsou zde bazény kryté i otevřené, vhodné pro plavání i pro odpočinek v léčebné vodě. V každém bazénu je jiná teplota vody v rozmezí od 26 oC až po 37 oC a je to vždy označeno. Napočítali jsme 7 venkovních bazénů + kryté bazény. Je zde využívaný termální pramen, který má osvědčení léčivé vody a patří ve kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy.

V teplé vodě jsme si prohřály naše bolavé klouby, zacvičili jsme si, ve vířivce jsme nechaly působit trysky na bolavá místa, osvěžili se v plaveckém bazénu. Pokud nás voda omrzela, mohli jsme si odpočinout na lehátkách, ať již venku, nebo uvnitř budov, nechyběly stánky s občerstvením. Když jsme, po ránu, vyjížděli z Hustopečí, nevypadalo počasí na koupání, ale přece se jen vyčasilo a přijeli jsme domů opálení a hlavně moc spokojeni.

Hlavní navigace:

Poděkování panu Kamilovi Konečnému, firma GRAWEB za odstranění závady na našich webových stránkách.

 

Dne 12. 9. pořádáme zájezd do Zlína.

 

Všem našim členům přejeme krásné podzimní dny. Prosím, buďte na sebe opatrní.  Hodně tolerance a optimismu.

Těšíme se na setkání.

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.