Muzikál Mary Poppins

Dne 21. 1. 2011 jsme byli na muzikálu v Městském divadle Brno -  Mary Poppins

Autorkou je P. L. Traversová, režie muzikálu Petr Gazdík

Městské divadlo Brno je 6. divadlem světa, kterému byla pro uvádění tohoto úžasného muzikálu exkluzivně povolena licence.

Příběh se odehrává v Londýně koncem 19. století a jeho hrdinkou je originální vychovatelka Mary Poppinsová, která se zjeví na přání malých dětí Banksových. Jak říká sama Mary: "Stačí jen chtít a vše je možné!"

Triky a kouzla jsou nedílnou součástí představení. Když Mary Poppins přiletí a odletí vzduchem nad diváky, zatají se dech nejen malým divákům, stejně tak u Bertovy chůze po stěně a stropě. Vynikající je step kominíků na střeše, vzpoura hraček, oživení soch v parku při návštěvě dětí  s chůvou.

Vynikající výkony předvedli v hlavních rolích Johana Gazdíková - Mary Poppins, Dušan Vitázek - Bert. Také děti  v dětských rolích byly vynikající. V roli Michaela Bankse účinkoval žák hustopečské základní školy Lubomír Hrdlička. Odměnou pro všechny herce byl potlesk ve stoje.

V této uspěchané době Mary Poppins nabízí odpočinek a zklidnění pro malé i velké diváky a proto stojí za vidění

Hlavní navigace:

Poděkování panu Kamilovi Konečnému, firma GRAWEB za odstranění závady na našich webových stránkách.

 

Dne 12. 9. pořádáme zájezd do Zlína.

 

Všem našim členům přejeme krásné podzimní dny. Prosím, buďte na sebe opatrní.  Hodně tolerance a optimismu.

Těšíme se na setkání.

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.