Charleyho teta v MDB

Dne 4.5.2011 jsme byli na představení "Charleyho teta" v Městském divadle Brno

Komedie jako lusk. Všechno to v trapasech a zauzleních směřuje pochopitelně k happy endu. Kdo se mají rádi, určitě se vezmou. Ve hře je tempo a napětí, jedna sranda následuje za druhou. Salvy smíchu vyvolává neschopnost a nemotornost Charleyho v podání Alana Novotného, Jack v podání Petra Štěpána, dokáže střídat chvíle energie a zápalu s chvilkami, v nichž se sebe není schopen dostat ani slovo. Naprosto nepřekonatelný je ovšem lord Babberly v podání Igora Ondříčka, jeho taneční a pěvecké kreace byly odměněny dlouho trvajícím potleskem. Spettigue v podání Zdeňka Junáka je také tak opravdový, chamtivost se střídá s pohrdáním. Hezký je také humor sluhy Brasetta v podání Jana Mazáka. Všichni herci podali skvělý výkon a byli po zásluze odměněni potleskem ve stoje.

Byl to velmi příjemný večer, plný smíchu a zábavy. Alespoň jsme zapomněli na své problémy a starosti, bolesti. Lze si jen přát více takových večerů.

Hlavní navigace:

Poděkování panu Kamilovi Konečnému, firma GRAWEB za odstranění závady na našich webových stránkách.

 

Dne 12. 9. pořádáme zájezd do Zlína.

 

Všem našim členům přejeme krásné podzimní dny. Prosím, buďte na sebe opatrní.  Hodně tolerance a optimismu.

Těšíme se na setkání.

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.