Počítačové kurzy

Projekt pro Město Hustopeče na vzdělávání našich členů na počítačích zastupitelé Města schválili. Bylo vytvořeno 6 skupin, tři pro mírně pokročilé, dvě pro začátečníky, jedna skupina bude zahrnovat směs. Kurz zahrnuje 10 bloků, vždy po 2 vyučovacích hodinách. Kurzy probíhají v Centru celoživotního vzdělávání, pod trpělivým vedením pana Dušana Průdka, který opakovaně vysvětluje všechny taje a záludnosti počítačů. Celkem tedy kurzy navštěvuje 48 našich členů. Nebývalý zájem překvapil i potěšil.

Kurzy jsou hrazeny z projektu, část si přispívá každý účastník, část je hrazena z pokladny organizace. Čtyři skupiny se rozběhly v týdnu od 12. 10. 2011. Další skupina pro mírně pokročilé zahájila 31. 10. 2011.

Jsme si vědomi, že je třeba mozek zaměstnat, také je třeba držet krok s pokrokem. Se známými si zavolat, napsat, vyměnit recepty, najít si kam na výlet, nebo jak bojovat se škůdci na zahrádce, přečíst si co je nového ve městě, v mikroregionu, v republice i ve světě.

Naše poděkování patří představitelům Města Hustopeče a panu Průdkovi.

Hlavní navigace:

Poděkování panu Kamilovi Konečnému, firma GRAWEB za odstranění závady na našich webových stránkách.

 

Dne 12. 9. pořádáme zájezd do Zlína.

 

Všem našim členům přejeme krásné podzimní dny. Prosím, buďte na sebe opatrní.  Hodně tolerance a optimismu.

Těšíme se na setkání.

 

Vytvoření webových stránek zajistila

Firma Graweb, jmenovitě pan Kamil Konečný, nám sponzoruje vytvoření našich webových stránek. Jeho firma nám také tyto stránky vytvořila. Děkujeme mu za jeho spozorský dar.

Chceme, aby nejen naši členové, ale i široká veřejnost, byli informováni o naší činnosti.